Szanowni Państwo,

w związku z rosnącym apetytem chińskich nabywców na towary z importu, w poniedziałek, 17.12. w hotelu Polonia Palace w Warszawie (w godz. 10.00-12.00) odbędzie się śniadanie biznesowe z kontrahentami z Chin, którzy zainteresowani są importem polskich towarów: żywnością  funkcjonalną, ekologiczną, produktami nowatorskimi oraz kosmetykami. Coraz większą popularnością konsumentów cieszą się tam szczególnie produkty śniadaniowe, zdrowe przekąski zbożowe i napoje, produkty wzbogacane i farmaceutyczne.

Jednak ze względu na różnice między poszczególnymi regionami, trudno jest eksportować od razu na cały rynek chiński. Poza tym, specyfika tego handlu wskazuje na potrzebę wsparcia importu przez władze lokalne, dlatego na pierwsze tego typu śniadanie zaprosiliśmy urzędników z prowincji Henan (największej pod względem liczby mieszkańców) oraz przedstawicieli branż:

  • spożywczej
  • medycznej
  • e-commerce

Spotkanie będzie okazją do zaprezentowania oferty Państwa produktów, poznania możliwości i warunków eksportu oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych w prowincji Henan.   

Koszt uczestnictwa w spotkaniu wynosi 300 zł/osoby.

 

Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę będzie decydować kolejność zgłoszeń. Osoby zainteresowane uczestnictwem w śniadaniu zapraszamy do zapisów i kontaktu z biurem Foodie!

Aktualności

Szkolenia