Szanowni Państwo,

stosowanie suplementów diety w żywieniu zwierząt domowych to obiecujący trend, który warto śledzić. Opublikowany w 2018 r. raport Mordor Intelligence: “Pet Food Nutraceutical Market - Segmented by Pet Type, Function, Ingredient, and Geography - Growth, Trends and Forecast (2018 - 2023)” prognozuje, że światowy rynek nutraceutyków dla zwierząt domowych będzie rósł w badanym okresie, osiągając wartość 8,25 mld USD do 2023 r. Oczekuje się, że coraz częstsze podawanie suplementów diety zwierzętom domowym w zastępstwie wizyt u weterynarza będzie napędzać rozwój segmentu tych produktów, a w następnej kolejności karmy terapeutycznej. Rynek dostrzega duży potencjał zwłaszcza w karmach na bazie naturalnych składników.

Jak rozpocząć produkcję „suplementów” dla zwierząt domowych? Jakie składniki czynne można stosować w takich produktach? Jak można je reklamować? Odpowiedzi na te i inne pytania poznają Państwo na naszym najbliższym unikalnym szkoleniu pt.: „SUPLEMENTY DIETY” DLA ZWIERZĄT DOMOWYCH – KWALIFIKACJA, OBRÓT, ZNAKOWANIE I KONTROLA”, które odbędzie się już 29.10.2018 r. w Warszawie.

Szczegółowe informacje organizacyjne i program znajdują się na stronie: http://www.foodie.pl/szkolenia

Pełnych informacji nt. wydarzenia udziela też Biuro Foodie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (+48) 22 110 34 24


Zapraszamy do zapisów!

Aktualności

Szkolenia